W podcaście ’99 twarzy AI’ rozmawiamy o wszystkim, co związane z technologią, innowacjami i oczywiście sztuczną inteligencją. Przygotuj się na nieformalne, inspirujące i często zaskakujące rozmowy z różnymi ekspertami, naukowcami i ludźmi, którzy na co dzień pracują z #AI.

W naszych odcinkach przeprowadzam wywiady z ludźmi, którzy nie tylko mają ogromną wiedzę na temat sztucznej inteligencji, ale także są pasjonatami tego tematu. Wspólnie odkrywamy, jak AI wpływa na nasze życie – od biznesu, przez medycynę i naukę, aż po sztukę i kulturę. Wychodzimy poza techniczne detale i skupiamy się na historiach oraz doświadczeniach moich gości.

Naszym celem jest pokazanie, że sztuczna inteligencja ma wiele różnych oblicz. Nie tylko odkrywamy, jak AI zmienia świat, ale także podkreślamy rolę i znaczenie ludzi, którzy pracują w tej dziedzinie. Dowiesz się o ich pasji, inspiracjach i wyzwaniach, z jakimi się spotykają.

Przygotuj się na, czasem humorystyczną, ale zawsze ciekawą podróż po fascynującym świecie sztucznej inteligencji. Zapraszamy do słuchania!

Disclaimer

Niniejszy podcast zawiera opinie, poglądy oraz treści prezentowane przez moich Gości, które nie zawsze odzwierciedlają moje własne przekonania lub stanowisko. Wyrażone tutaj opinie są osobistymi poglądami Gości i niekoniecznie muszą być popierane przez prowadzącego. Prowadzący podcast nie ponosi odpowiedzialności za treści przedstawione przez Gości oraz za ewentualne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych w audycji. Sugerowane treści, porady lub opinie powinny być rozważane przez Słuchaczy indywidualnie i w razie wątpliwości warto skonsultować się z odpowiednim specjalistą lub prawnikiem.